Kuidas meiega liituda

Korp! Sakala liikmeteks võivad olla eesti rahvusest või Eesti päritoluga meessoost isikud, kes on või on olnud immatrikuleeritud Eesti avalik-õiguslikku ülikooli.

Sakalaga on kõige parem tutvuda iga semestri alguses korraldatavatel külalisõhtutel. Nii Tartus kui Tallinnas toimuvad septembris ja veebruaris tavaliselt 2-3 külalisõhtut, kus organiseerumata meestudengitel on võimalus Sakalaga tutvuda. Külalisõhtute kuulutused pannakse üles kõrgkoolide teadetetahvlitele ning on leitavad korp! Sakala lehelt Facebookis

Liitumisavaldus

Üliõpilane, kes soovib astuda korp! Sakala rebaseks või lihtliikmeks, peab esitama kirjaliku sooviavalduse vanamehe kaudu eestseisusele. Sooviavalduses peab olema isiku sünniaeg ja -koht, aadress, telefoninumber, andmed kus ja millal lõpetanud gümnaasiumi ning millal ja millisesse ülikooli immatrikuleeritud ja mida õpib. (Soovitav on esitada ka muid eluloolisi andmeid, näiteks tegevusest teistes organisatsioonides, töökohad jne.)

Huvi korral võib korp! Sakala liikmetega ühendust võtta, kontaktandmed leiad siit.

Loe veel:Viimati uuendatud: 6.09.2022  

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone. Kolmekordse juugendstiilis kivimaja projekteerisid tuntud Soome arhitektid Armas Lindgren ja Wivi Lönn.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Liitu korp! Sakalaga!

Liitu korp! Sakalaga!Meestudeng, tule ja tutvu Sakala vennaskonnaga!  Üliõpilaskorporatsioon Sakala on akadeemiline meesorganisatsioon, mis aitab Sul tudengielust maksimumi võtta ja loob tugeva sotsiaalse võrgustiku kogu eluks. Korp! Sakalas seisab Sinu selja taga sajandijagu väärikaid eestimeelseid mehi, kes on kindlustanud Eesti omariiklust ja toetanud üksteist vankumatult ka kõige keerulisematel aegadel.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2019

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab 2019 aasta kevadel juba kuuendat aastat järjest välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Norrasse.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2018

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba viiendat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Türki.

Loe edasi »

2018 kevadsemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!