Kuidas meiega liituda

Korp! Sakala liikmeteks võivad olla eesti rahvusest või Eesti päritoluga meessoost isikud, kes on või on olnud immatrikuleeritud Eesti avalik-õiguslikku ülikooli.

Sakalaga on kõige parem tutvuda iga semestri alguses korraldatavatel külalisõhtutel. Nii Tartus kui Tallinnas toimuvad septembris ja veebruaris tavaliselt 2-3 külalisõhtut, kus organiseerumata meestudengitel on võimalus Sakalaga tutvuda. Külalisõhtute kuulutused pannakse üles kõrgkoolide teadetetahvlitele ning info avaldatakse ka uudiste lehel.

Liitumisavaldus

Üliõpilane, kes soovib astuda korp! Sakala rebaseks või lihtliikmeks, peab esitama kirjaliku sooviavalduse vanamehe kaudu eestseisusele. Sooviavalduses peab olema isiku sünniaeg ja -koht, aadress, telefoninumber, andmed kus ja millal lõpetanud gümnaasiumi ning millal ja millisesse ülikooli immatrikuleeritud ja mida õpib. (Soovitav on esitada ka muid eluloolisi andmeid, näiteks tegevusest teistes organisatsioonides, töökohad jne.)

Huvi korral võib korp! Sakala liikmetega ühendust võtta, kontaktandmed leiad siit.

Loe veel:Viimati uuendatud: 5.09.2017  

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

2018 kevadsemestri külalisõhtud

2018 kevadsemestri külalisõhtudMeestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks. Külalisõhtule registreerumiseks märgi end Facebookis üritusel osalejaks või täida registreerimisvorm kodulehel: www.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Mattiase kogemuslugu

Mattiase kogemusluguLiitusin korp! Sakalaga 2008. aastal kohe, kui Tartu Ülikooli astusin. Minu liitumise peamiseks põhjuseks toona olid perekondlikud traditsioonid, kuna minu isa kuulub samuti korp! Sakalasse.

Loe edasi »

Matise kogemuslugu

Korporatsiooni tähendus korp! Sakala näitel on minu jaoks kogu aja jooksul, mil olen asjast üldse teadlik olnud, väga palju muutunud.

Loe edasi »

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone.

Loe edasi »

2017 sügissemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!