Kuidas meiega liituda

Korp! Sakala liikmeteks võivad olla eesti rahvusest või Eesti päritoluga meessoost isikud, kes on või on olnud immatrikuleeritud Eesti avalik-õiguslikku ülikooli.

Sakalaga on kõige parem tutvuda iga semestri alguses korraldatavatel külalisõhtutel. Nii Tartus kui Tallinnas toimuvad septembris ja veebruaris tavaliselt 2-3 külalisõhtut, kus organiseerumata meestudengitel on võimalus Sakalaga tutvuda. Külalisõhtute kuulutused pannakse üles kõrgkoolide teadetetahvlitele ning info avaldatakse ka uudiste lehel.

Liitumisavaldus

Üliõpilane, kes soovib astuda korp! Sakala rebaseks või lihtliikmeks, peab esitama kirjaliku sooviavalduse vanamehe kaudu eestseisusele. Sooviavalduses peab olema isiku sünniaeg ja -koht, aadress, telefoninumber, andmed kus ja millal lõpetanud gümnaasiumi ning millal ja millisesse ülikooli immatrikuleeritud ja mida õpib. (Soovitav on esitada ka muid eluloolisi andmeid, näiteks tegevusest teistes organisatsioonides, töökohad jne.) Sooviavalduses tuleb ka nimetada vähemalt kaks korp! Sakala värvikandjat liiget, kes sooviavaldajat võivad soovitada.

Huvi korral võib korp! Sakala liikmetega ühendust võtta, kontaktandmed leiad siit.

Loe veel:Viimati uuendatud: 4.08.2011  

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Gümnasistide mälumäng 2017

Gümnasistide mälumäng 2017Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba neljandat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille peaauhind on nädalane ringreis Kreekas. Registreerimine Kuni neljaliikmelisi võistkondi saab registreerida 9. aprillini aadressil malumang@sakala.

Loe edasi »

Mattiase kogemuslugu

Mattiase kogemusluguLiitusin korp! Sakalaga 2008. aastal kohe, kui Tartu Ülikooli astusin. Minu liitumise peamiseks põhjuseks toona olid perekondlikud traditsioonid, kuna minu isa kuulub samuti korp! Sakalasse.

Loe edasi »

Matise kogemuslugu

Matise kogemusluguKorporatsiooni tähendus korp! Sakala näitel on minu jaoks kogu aja jooksul, mil olen asjast üldse teadlik olnud, väga palju muutunud. Esimene vihje selliste müstiliste organisatsioonide olemasolust jõudis minuni ansambliproovis räägitud legendi mõõtu juttudega teostamatust rebaslennust.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega.

Loe edasi »

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tartus

Hea organiseerumata meestudeng! Oled oodatud külalisõhtutele korp! Sakala Tartu konventi, mis toimuvad: 16. veebruaril 02. märtsil 17. märtsil Kõik külalisõhtud algavad kell 20 meie konvendikorteris aadressil Veski 69 ning on traditsioonilises õlleõhtu formaadis.

Loe edasi »

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tallinnas

Austatud külaline! Oled oodatud korp! Sakala Tallinna osakonna külalisõhtutele, mis toimuvad: Neljapäeval 9. veebruaril.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!