Esindusruumide rent

Korporatsioon Sakala konvendikorterite esindusruume Tartus ja Tallinnas on võimalik rentida konverentside, seminaride või pidulike ürituste korraldamiseks. Tartus asub meie konvendikorter aadressil Veski 69, Tallinnas aadressil Roosikrantsi 3.

Veski 69 Tartus


Veski 69 on 1911. aastal valminud, tuntud Soome arhitekti Armas Lindgren projekteeritud kolmekordne juugendstiilis kivimaja. Maja juurde kuulub suur aed. Rentimisele kuuluvad ruumid on esimese korruse saal ning hall ja keldrikorruse abiruumid. Kokkuleppel saab kasutada ka maja terrassi ja aeda.

Väljarenditavate ruumide skeemid.

Täpsem info ruumide rendi kohta Tartus:
Indrek Jakobsoo
e-post: majahaldur@sakala.eeRoosikrantsi 3 TallinnasRoosikrantsi 3 on 1878. aastal arhitekt R. Knüpfferi projekti järgi valminud kolmekordne puitmaja. Väljarentimisele kuuluvad ruumid asuvad hoone teisel korrusel. Rentimisele kuuluvad 3 suuremat esindusruumi ning abiruumid.

Väljarenditavate ruumide skeemid.

Täpsem info ruumide rendi kohta Tallinnas:

majahaldur@tallinn.sakala.ee

Viimati uuendatud: 3.08.2016  

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Gümnasistide mälumäng 2018

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba viiendat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Türki. Registreerimine Kuni neljaliikmelisi võistkondi saab registreerida 9. aprillini aadressil malumang@sakala.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone. Kolmekordse juugendstiilis kivimaja projekteerisid tuntud Soome arhitektid Armas Lindgren ja Wivi Lönn.

Loe edasi »

Mattiase kogemuslugu

Liitusin korp! Sakalaga 2008. aastal kohe, kui Tartu Ülikooli astusin.

Loe edasi »

Matise kogemuslugu

Korporatsiooni tähendus korp! Sakala näitel on minu jaoks kogu aja jooksul, mil olen asjast üldse teadlik olnud, väga palju muutunud.

Loe edasi »

2018 kevadsemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!