Esindusruumide rent

Esindusruumide rent

Korporatsioon Sakala konvendikorterite esindusruume Tartus ja Tallinnas on võimalik rentida konverentside, seminaride või pidulike ürituste korraldamiseks. Tartus asub meie konvendikorter aadressil Veski 69, Tallinnas aadressil Roosikrantsi 3.

Veski 69 Tartus

Veski 69 on 1911. aastal valminud, tuntud Soome arhitekti Armas Lindgren projekteeritud kolmekordne juugendstiilis kivimaja. Maja juurde kuulub suur aed. Rentimisele kuuluvad ruumid on esimese korruse saal ning hall ja keldrikorruse abiruumid. Kokkuleppel saab kasutada ka maja terrassi ja aeda.

Väljarenditavate ruumide skeemid.

Täpsem info ruumide rendi kohta Tartus:
Mart Küng
e-post: majahaldur@sakala.ee

.tartu-v69-1.jpg .tartu-v69-2.jpg .tartu-v69-3.jpg .tartu-v69-4.jpg .tartu-v69-6.jpg

Roosikrantsi 3 Tallinnas

Roosikrantsi 3 on 1878. aastal arhitekt R. Knüpfferi projekti järgi valminud kolmekordne puitmaja. Väljarentimisele kuuluvad ruumid asuvad hoone teisel korrusel. Rentimisele kuuluvad 3 suuremat esindusruumi ning abiruumid.

Väljarenditavate ruumide skeemid.

Täpsem info ruumide rendi kohta Tallinnas:
Mihkel Kariis 5344 0946
e-post: majahaldur.tallinn@sakala.ee

sakala_r3_esik_1.jpg sakala_r3_esik_3.jpg sakala_r3_köök_1.jpg sakala_r3_köök_2.jpg sakala_r3_ruum1_2.jpgsakala_r3_ruum2_5.jpg sakala_r3_ruum2_7.jpg sakala_r3_ruum3_1.jpg sakala_r3_ruum3_4.jpg sakala_r3_wc.jpg

Viimati uuendatud: 11.12.2021  

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone. Kolmekordse juugendstiilis kivimaja projekteerisid tuntud Soome arhitektid Armas Lindgren ja Wivi Lönn.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Liitu korp! Sakalaga!

Liitu korp! Sakalaga!Meestudeng, tule ja tutvu Sakala vennaskonnaga!  Üliõpilaskorporatsioon Sakala on akadeemiline meesorganisatsioon, mis aitab Sul tudengielust maksimumi võtta ja loob tugeva sotsiaalse võrgustiku kogu eluks. Korp! Sakalas seisab Sinu selja taga sajandijagu väärikaid eestimeelseid mehi, kes on kindlustanud Eesti omariiklust ja toetanud üksteist vankumatult ka kõige keerulisematel aegadel.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2019

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab 2019 aasta kevadel juba kuuendat aastat järjest välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Norrasse.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2018

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba viiendat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Türki.

Loe edasi »

2018 kevadsemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!