Kogume pärandit!

Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

_mg_5857.jpg dsc_9762.jpg img_8203-001.jpg img_8204-001.jpg img_8207-001.jpg

Kui sul on meiega midagi jagada, siis palun võta ühendust aadressil sakala.arhiiv@gmail.com. Ka tähtsusetuna näiv ese võib meile olla hindamatu väärtusega!

img_8213-001.jpg img_8214-001.jpg img_8216-001.jpg img_8218-001.jpg img_8221-001.jpg

Täname kõiki kes on juba ühendust võtnud!

Üliõpilaslehe 1929 aasta Korp! Sakala erinumber

Korp! Sakala aastail 1909 - 1934

Üliõpilaslehe 1939 aasta Korp! Sakala kohta käivad leheküljed

Aastail 1908-1940 korporatsioon Sakala liikmeks olnute pildid

Nimekiri perioodil 1908-1940 korporatsioon Sakala liikmeks olnutest

Harald Abram 31.07.1909
Hans Ainson 22.3.1897
Johannes Ainson [Johan Ainson] 23.01.1884
Eduard Allapert 6.06.1910
Felix Karl Allik 4.12.1907
Johann Ervin Allik 25.12.1908
Friedrich Raimund Allik 1.08.1918
Herbert Alun [Herbert Ahlun] 19.03.1903
Peeter Edmund Alver 21.01.1917
Boris Ambach 4.01.1914
Henri Gunnar Ambel 23.02.1918
Voldemar Ambos [Voldemar Aasoja] 27.04.1907
Paul Evald Ambur [Paul Evald Hamburg] 5.01.1904
Alfred Jakobis Konstantin Anderson 22.11.1901
Ernst Voldemar Anderson 3.08.1907
Anton Annus 17.07.1914
Ernst Friedrich Antik 22.06.1903
Albert Anton [Anton Himberg] 19.10.1915
Valter Johannes Arbet 07.07.1895
Ilmar Arens 29.11.1912
Evald Raimund Arnover 3.12.1911
Elmar Eduard Aro 4.09.1911
Eino Johannes Arohonka [Eino Johan Alen] 7.08.1913
Paul Assor 24.07.1889
Theodor Asu [Theodor Aso] 8.3.1897
Hans Dagobert Bachmann 07.04.1891
Ilmar Baumsen 28.02.1917
Vladimir Bednarcik [Vladimir Bednartschik] 3.11.1911
Aleksander Bender 13.2.1890
Olev Berendsen 20.07.1912
Endel Berendsen 1.11.1912
Heinrich Berg
Martin Friedrich Bergmann 11.01.1894
Erich Birk 16.07.1907
Theodor Leopold Brafman 13.1.1886
Aleksander Braun 28.12.1900
Arnold Ferdinand Brinka [Arnold Brinka, Arnold Prenka, Arnold Pikre] 11.08.1902
Harry Busch 11.2.1896
Edvard Bötker 14.07.1901
Arno Rafael Cederberg 02.06.1885
Karl Martin Dobrus 23.11.1902
Robert Ebre [Robert Eber] 26.10.1913
Aleksander Ehrmann [Aleksander Ärmann, Aleksander Härma, Aleksander Ärma] 10.03.1903
Evald Ein 17.06.1894
Rudolf Elken 14.04.1885
Aadu Elleri [Arkadi Elleri] 21.12.1905
Arnold Ellermets [Arnold Eisenschmidt] 4.04.1908
Paul Enari [Paul Hindrikson] 20.03.1915
Osvald Ernesaks 19.10.1911
Arnold Erreline 28.06.1917
Evald Valfried Essmann 25.11.1905
Konstantin Freirik 30.11.1914
Karl Frickhoff 12.01.1890
Karl August Frisch [Kaarel Kirde] 13.11.1892
Oskar Nikolai Fromm 16.10.1897
Johannes Fuchs [Johannes Fuks] 26.06.1901
Julius August Gentalen 18.01.1903
Aleksander Gold [Aleksander Kold] 1912
Ernst Grau 3.6.1886
Karl Grau 31.10.1884
Otto Grüntal [Ott Rõdali] 24.07.1911
Olaf Hacker [Oliver Gustav Hacker] 22.12.1905
Märt Hakkaja 18.11.1887
Evald Adolf Hallist [Evald Grau] 12.09.1903
Nikolai Hallist 15.10.1884
Harald Georg Aleksander Hanson 06.11.1890
Verner Heinar [Heinar Heints] 1.06.1919
Raimund Helisto [Raimund Habermann] 16.11.1916
Jüri Helk 14.01.1917
Nikolai Helk [Nikolai Tšistjakov] 25.01.1886
Jüri Hellat 15.08.1916
Lembit Eduard Helmre [Lembit Helmer] 23.11.1919
Heinrich Herodes 30.03.1913
Bruno Hindov 18.06.1916
Johannes Holberg 20.2.1893
Verner Johannes Härmits [Verner Hermits] 28.02.1907
Kalervo Onni Hyppölä 12.01.1914
Hans Idam 11.04.1888
Johannes Peeter Ilves 15.11.1890
Aulis Into Edvard Inkilä 21.05.1914
Erich Jaakson [Erich Jakson] 7.6.1891
Harald Armin Jaakson 28.02.1911
Ludvig Jakobsen 29.05.1893
Arnold Jaks [Aarne Jaks] 11.02.1895
Karl Arnold Jalakas 10.02.1901
Voldemar Adolf Jensen [Vallo Olvet] 23.12.1902
Harald Joasoon [Harald Johanson] 2.07.1909
Martin Joosep 07.11.1887
Ilmar Juhans 30.11.1915
Peeter Juhkam-Kopli 02.07.1891
Oskar Juksar 2.12.1900
Hartvig Juksar 31.10.1910
Arthur Jung 04.03.1877
Eduard Ferdinand Junkur 8.07.1915
Eitel Jõgi [Jüri Jõgi] 10.12.1914
Raimund Jõks [Raimund Jäks, Raimund Jeks, Raimund Jeksch] 16.04.1914
Paul Jänes 14.02.1911
Jaak Järve [Elmar Jakobson] 8.04.1915
Georg Bernhard Järveküll [Georg Bernhard Järvekülg] 2.09.1901
Paul Alexander Jürgens 5.05.1916
Erich Florentin Jürgenson 8.02.1911
August Jürgenson 16.01.1907
August Jürima [August Jürmann] 8.02.1902
August Jürimaa 22.08.1887
August Jürindi [August Jürisson]
Jaan Jüris 3.12.1897
Edmund Jürve [Eduard Jürgen] 5.03.1915
Elmar Rudolph Jürvetson 4.08.1906
Georg Kaal 17.08.1915
Konstantin Kaal 19.03.1889
Arnold Karl Bruno Kahu 14.07.1907
Edward Kajati 1901
Ernst Kaldma [Ernst Kurismann] 26.11.1909
Aksel Kallas [Aleksander Kallas] 15.06.1890
Ilmar Väino Kallaste 20.11.1905
Felix Kallis [Feliks Kallis] 6.9.1898
Ralf Kallismaa 12.06.1900
Edmund Kalmann [Edmond Kallman, Edmund Kallman] 5.08.1907
Hermann Kandimaa 6.04.1901
Jaan Kangro-Pool 11.02.1888
Rasmus Kangro-Pool 20.12.1890
Ernst Eduard Karik 12.02.1909
Aleksander Karjerm [Aleksander Karjahärm ]
Sten Karling 13.01.1906
Otto Karro 28.12.1900
Hans Karu 15.10.1903
Johannes Karu 16.07.1905
Nikolai Kasak 11.09.1916
Richard Kasikov [Richard Kaasikov]
Martin Kask
Voldemar Hermann August Kask 3.07.1903
Karl Friedrich Theodor Kask 23.06.1912
Friedrich Kask [Priit Kask] 23.01.1914
Mihkel Kask 16.11.1903
Georg Kaur 4.11.1911
Peeter Kaur 21.03.1876
Artur Kermann [Arthur Kermon] 14.12.1900
Roman Viktor Kerst 5.8.1910
Erich Kiel 6.06.1913
Arnold Johannes Kiisk 1.05.1905
Karl Kiisk 25.03.1909
Harald Kikas [Harald Kikkas] 19.09.1886
Olev Kikas [Oleg Kikkas] 18.06.1916
Raimund Villiam Kikerpuu [Raimund William Kikkerpuu] 24.02.1916
Karl Kimmel [Karl Kämmel] 17.03.1901
Evald Kirnmann 22.01.1895
Ernst Kirs 14.02.1910
Adalbert August Kirschenberg [Adalbert August Kirsimägi] 21.09.1905
Aksel Kirsimägi [Aksel Kirschenberg] 9.6.1898
Endel Kirsimägi [Endel Kirschenberg] 14.12.1900
Alfred Johannes Kiusalaas [Alfred Kiusalas] 9.03.1903
Voldemar Klaus [Voldemar Jakob Ferdinand Klaus] 5.9.1888
Jakob Klaus 28.06.1916
Villem Richard Kohal 8.2.1887
Juhan Kohjus 1.08.1906
Märt Kohv [Märt Koff] 8.02.1907
Mihkel Koik 12.02.1864
Johan Koiva
Bernhard Kolk [Bernhard Kolga] 30.11.1890
Tõnis Kolk 13.11.1899
Alfons Alexander Konga 1.07.1908
Evald Konno 13.02.1897
Tahvo Paaveli Kontuniemi 23.12.1904
Eduard Koobakene 20.1.1892
Samuel Kook 9.5.1896
Richard Koolmeister 28.11.1905
Peeter Koorits [Peeter Johannes Koorits] 25.04.1908
Harri Koppel 25.09.1918
Johannes Kopvillem
Edgar Harald Korro 12.5.1897
Aleksander Kosarv 1.03.1908
Paavo Ilmari Koskinen 30.07.1915
Arved Johann Kotkas 25.12.1910
Ernst Johannes Kramm 19.7.1895
Igor Kraus 6.03.1920
Johannes Kreideberg 09.03.1887
Bernhard Krevald [Bernhard Kreevald] 13.08.1911
Albert Krudenbrunn [Albert Kreudenbrunn] 9.01.1907
Herbert Kruusmann 4.02.1913
Eduard Alfred Kubbo 28.12.1887
Artur Elmar Kukemelk 4.07.1907
August Kukemilk 25.10.1897
Hans Kukk 01.08.1874
Adolf Aleks Kukk
Jaan Kukk 14.03.1887
Harry Kulasalu [Harry Kuhlberg] 8.07.1911
Elmar Kull 25.4.1898
Georg August Kull 10.05.1904
Nikolai Kultas 16.12.1908
Paul Aleksander Kunnus 07.11.1888
Osvald Kurman [Osvald Kuurmann] 19.05.1901
Hudo Kurman [Hugo Kuurmann] 19.10.1902
Max Kurre 30.09.1896
Andres Nikolai (Andrei) Kurrikoff 05.03.1895
Andres Albert Kurrikoff [Andres Albert Kurikov] 6.5.1897
Napoleon Ralf Kurrikoff [Napoleon Kurikov] 26.06.1904
Hans Kurrikoff [Hans Immanuel Kurikov] 23.01.1905
Jüri Kurvits 22.3.1898
Karl Kurvits 2.12.1907
Peeter Kutsar 18.04.1904
Viktor Kuuli 8.01.1916
Erich Vilhelm Kuus 1.08.1905
Boris Kuusik 28.01.1907
Eduard Kuuskne [Eduard Kuuskmann] 30.07.1905
Nikolai Kõrge 2.10.1916
Erich Käbi 21.05.1903
Johannes Känd 8.10.1913
Johannes Käär 14.05.1907
Eduard Kögertal [Eduard Köögertal] 03.04.1898
Hugo Köhler 10.04.1915
Mart Kübarsepp [Martin Kübarsepp] 19.02.1914
Hillar Kümmel [Illarion Kümmel] 9.02.1908
Eugen Künnapuu [Evgeni Künnapuu] 10.03.1909
Valentin Kymenthal 1.01.1916
Väino Bernhard Kyrölä 18.07.1909
Karl Laas 21.04.1892
Arved Siegfried Laas 9.05.1909
Edvin Lagman 3.03.1919
Veikko Henrik Lahtinen Veikko Lahdenpää 25.03.1913
Johan Laidoner 12.02.1884
Enno Laineste [Enno Lammas] 4.05.1910
Boris Landsberg 9.09.1901
Johannes Langel [Johannes Langell] 12.06.1900
August Laos [Augustin Laus] 28.9.1890
Arvo Vihtori Laro [Arvo Lindholm] 23.12.1909
Harald Lassi 1917
Hans Laur 17.05.1900
Olaf Leesik 30.09.1915
Albert Leesment [Albert Lensment] 05.02.1891
Vambola Leetmaa [Vambola Leetsmann] 12.02.1920
Arnold Emil Leht 22.7.1893
Julius Leidtorf [Julius Leidtorp] 28.2.1903
Heino Leik [Heinrich Leik] 11.09.1891
Friedrich Lepik [Friedrich Leppik] 1.07.1907
Viktor Lepik 15.11.1918
Osvald Lepind [Osvald Leppind] 18.1.1909
Ernst Johan Lepner [Ernst Lepler, Ernst Lee] 2.7.1894
Juhan Libe [Juhan Libbe] 26.04.1904
Karl Friedrich Aleksander Liblik 30.01.1914
Arnold Liin 13.11.1892
Paul Lill 25.01.1882
Ilmar Lill 8.02.1908
Julius Lill 18.07.1878
Eduard Nikolai Lillioja [Peet Lillioja] 2.1.1899
Voldemar Link 07.02.1893
Endel Jüri Lio 5.05.1911
Hindrik Lio 9.11.1915
Voldemar Loodla [Voldemar Mats] 1.07.1905
Juhan Loskit 8.7.1889
Peeter Lossmann 14.09.1902
Hans Luik 15.12.1900
Elmar Luik 13.04.1906
Edgar Luik 25.5.1908
Elmar Luikmel 28.07.1909
Hjalmar Luiskman 2.12.1915
Harald Luiskmann 28.01.1918
Harald Lukmann 13.02.1910
Verner Lukmann 7.11.1913
Jaan Lust
Nigul Lõhmus [Nikolai Lõhmus] 27.10.1914
Elmar Lätti 08.07.1892
Osvald Lätti 10.03.1891
Leopold Lätti 08.08.1893
Arnold Johannes Lätti 24.12.1895
Lembit Maar 29.07.1911
Erik Hans Maasepp 2.04.1916
Märt Maavere [Martin Markson] 4.12.1901
August Madisson [August Merilo] 24.07.1902
Aleksander Malkus 8.10.1895
Helmut Gottfried Malt 13.09.1911
Boris Mamers [Boris Kõlkar] 19.08.1914
Villem Emil Marder 4.04.1908
Konstantin Markwart
Jüri Masing [Jüri Maasing] 08.04.1871
Aleksander Massakas 18.07.1905
Rudolf Mathiesen 5.05.1914
Johann Matson 17.10.1898
Aksel Mei 8.2.1896
Ain Anton Meiste [Ain Anton Michelson] 22.07.1907
Ain Mere [Ervin Martson] 22.02.1903
Boris Hans Meret [Boris Hans Madisson] 7.05.1908
Arkadi Merilo [Arkadi Hagelberg] 15.01.1916
Otto Michelmann [Orest Mihkelman] 10.12.1892
August Michelson 20.10.1897
Aleksander Mihkels 7.05.1905
Erich Miido 3.08.1918
Hans Mikk 30.03.1901
Edgar Raimond Mikk 7.10.1908
Paul Mikk 04.08.1889
Eduard Mikkelsaar 28.04.1907
Johannes Mugu [Johannes Muggu] 28.09.1915
Leonid Vladimir Muido [Leo Muidu] 10.03.1915
Endel Muna [Endel Munna] 3.02.1902
Herman Muska 8.09.1912
Georg Muska 5.07.1911
Friedrich Aleksander Must 11.10.1896
Juhan Mõistus [Johannes Mõistus]
Olev Mõistus 25.02.1914
Erich Hellmuth Mõtlik 5.05.1912
August Mõttus 27.04.1908
Oskar Mõttus 24.06.1906
Hans Mõttus 9.7.1898
Leonhard Mägi 15.06.1896
Ervin Mägi [Ervin Mäggi] 1.11.1909
Albert Mägi 21.01.1914
Toivo Kalervo Mäkinen 12.02.1907
Harald Mändik 10.07.1904
Ferdinand Mändik 14.09.1907
Albert Mändik 31.10.1905
Heino Anton Mändmets 28.4.1899
Hans Männik 04.07.1892
Paul Männik 3.09.1903
Paul Männik 14.03.1903
Ennu Männik [Eduard Heinrich Mennik] 4.12.1908
Edgar Männik 13.04.1909
Aleksander Märdi [Aleksander Märtinson, Aleksander Märt, Aleksander Mert] 31.10.1912
Eugen Mätlik 3.09.1907
Karl Mölder 21.1.1899
Vambola Möldre [Vambola Möllerson] 3.09.1918
Heinrich Müllerstein 15.09.1903
Johannes Müür 09.08.1885
Albert Harald Naeres 29.09.1914
Johannes Arthur Nahkoi 8.06.1910
Herbert Nahkur 6.03.1904
Jaan Napritson 6.02.1900
Elmar Osvald Nemvalz 8.09.1901
Arvo Nenn 25.1.1915
Gottlieb Ney 7.10.1881
Erich Nigo [Erich Niggo] 6.12.1910
Richard Niinemann 22.01.1901
Udo Niinemann [Udu Nineman] 18.06.1912
Edgar Arnold Nilberg [Edgar Niilberg] 17.04.1910
Juhan Noormets [Arnold Johannes Noormets] 19.02.1912
August Norman [August Normann] 30.7.1894
Leonhard Nurk 7.07.1903
Anton Nõmm 16.12.1884
Jaak Nõmm 16.4.1894
Jaan Nõmm 17.05.1912
Karl Manfred Nyman 16.01.1916
Elmar Gustaf Nyman 22.06.1919
Albert Oamer 30.05.1907
Paul Leopold Oengo 7.7.1898
Emil Oja 28.08.1901
August Oja 10.7.1893
Oskar Oja 2.03.1910
Voldemar Ojansoon [Voldemar Ojanson] 20.8.1897
Heinold Okas 2.10.1915
Aleksander Olep 15.7.1899
Ernst Olev [Ernst Ollev] 25.05.1900
Peeter Ollen [Peeter Oinas] 15.11.1883
Felix Orasmäe [Feliks Ossi] 1.03.1919
Johannes Otsa 22.10.1906
Gustav Otsa 5.04.1912
Voldemar Paal 4.05.1901
Aleksander Paara [Aleksander Para] 4.04.1907
Aksel Paas [Axel Adolf Paas] 15.05.1913
Johannes Padar [Juhan Padar, Juhan Padari] 9.02.1907
Gustav Palm 26.08.1901
Bernhard Palu 27.07.1883
Oskar Palu 13.7.1894
Karl Paluteder [Karl Palloteder, Karl Tetler] 31.1.1908
Peeter Panksep 14.4.1898
Kristjan Park 12.10.1889
Rudolf Park [Rudolf Kukk] 30.12.1918
Herbert Park [Herbert Pilberg] 6.04.1918
Edgar Parmet [Edgar Paumann] 3.05.1919
Villiam Paulus 20.05.1918
Valter Paurson 3.08.1912
Julius Alfred Peet 31.07.1894
Uuno Fredrik Peltoniemi 18.07.1907
Albert Pessa [Albert Gottfried Pess] 11.02.1903
Felix Peterson 27.08.1908
Erich Petsi [Eerik Petsi] 22.05.1915
Hendrik Piirak [Hendrik Piirako] 07.03.1889
Hans Piirisild [Hans Piirsild] 6.10.1917
Jaan Piiskop [Jaan Piiskopp] 02.05.1883
Karl Pikk [Karl Gunnar Pikk] 10.09.1914
Karl Robert Pikk 11.08.1886
Juhan Pillmann [Juhan Pilmann, Juhan Piilmann] 31.7.1901
Albert Pillmann 10.04.1905
Sigurd Poola
Oskar Johannes Poom 27.05.1892
Paul Poom 29.11.1900
Aleksander Poomann 25.10.1903
Voldemar Priks 5.01.1912
Ilmar Priks 3.08.1913
Karl Prima 26.09.1892
Johannes Rudolf Prima 1.5.1897
Leonhard Pruunmaa [Leonhard Brunhof, Leonhard Pruumaa] 4.6.1894
Arthur Pugal 23.01.1918
Arnold Puhk 15.07.1916
Gustav Puju 23.4.1899
Friedrich Puksov [Friedrich Puksoo] 23.01.1890
Leonhard Puksov [Leonhard Puksoo] 14.2.1896
Richard Puksov 26.09.1898
Vilmar Pulk 9.06.1908
Herbert Purdelo [Herbert Johannes Brudel] 14.06.1917
Harald Osvald Johannes Purje [Harald Osvald Johannes Bürger] 15.09.1913
Voldemar Puur 21.07.1911
Villem Puusemp [Vilhelm Pusemp] 5.04.1913
Martin Puusepp [Martin Puusemp]
Aleksander Põder 01.12.1888
Voldemar Põld 26.09.1910
Väino Põldra [Väino Peterson] 4.07.1919
August Pähn 01.03.1888
Eugen Päriste [Eugen Persidski] 2.11.1911
Andres Pärl 10.11.1903
Rudolf Pärt 18.3.1890
Richard Pärt 29.12.1896
Karl Pärt 22.4.1892
Peeter Päts 5.3.1880
Leonhard Pääsuke 3.7.1896
Artur Raag 21.02.1893
Robert Rabba 8.08.1908
Eldor Raidna [Eldor Frisch] 24.6.1908
Evald Raiküla Evald Brecher 29.10.1912
Aarne Rajulaid [Mihkel Hendrik Reeder] 12.6.1915
Konstantin Ramul 30.05.1879
Paul Ramul 13.06.1915
Evald Herbert Rand 16.07.1902
Eerik Randam [Erich Zirna] 30.08.1913
Riho Randes [Friedrich Kurg] 13.01.1911
Karl Randlaid [Raudmann] 8.2.1917
Harri Randma [Harry Ojasson] 16.11.1913
Roman Randmer 27.07.1909
Arnold Richard Randmets [Arnold Richard August] 13.10.1899
Paul Nikolai Randmets 14.01.1903
Heino Ranniku [Randman] 16.01.1920
Maksim Raps 4.3.1908
Tohver Raudjalg
Hakon Raudsepp [Charles Raudsep] 22.06.1906
Heino Rebane 31.03.1905
Peeter Ree [Reets] 3.02.1913
Villem Reier 19.8.1885
Oskar Reiman [Gustav Oskar Reimann] 05.11.1883
Karl Aleksander Reinhold 26.3.1885
Theodor Reinhold 12.11.1909
Robert Johannes Reinpal 9.09.1906
Agu Reio [Augustin Reinhold] 8.9.1895
Heino Remma
Erich Reinhold Remmelgas [Jüri Remmelgas] 1.12.1906
Hans Rennit 26.02.1908
Valentin Reose 30.06.1912
Harald Riipalu [Reibach] 13.02.1912
Aksel Riisberg [Aksel Voldemar Riisberg] 10.4.1885
Jaan Riismandel 22.2.1884
Väino Juhan Riismandel 8.09.1920
Kaarel Riitsalu
Jüri Riitsalu 4.01.1917
Jaan Ristisoo [Tischler] 11.05.1909
Jaak Rooson [Roosson] 11.06.1900
August Roots 13.01.1912
Eduard Rosenbach 24.01.1900
Richard Adolf Rosenberg [Richard Adolf Raidla] 21.12.1912
Karl Rosenberg [Karl Vaba] 18.07.1893
Herman Rudolf
Oskar Johannes Ruisla 12.3.1897
Jaak Ruubel 07.09.1887
Viktor Ruuse [Ruse, Kruuse] 20.09.1907
Nikolai Rõuk 9.07.1902
Theodor Rõuk 14.12.1891
Enn Rõuk 10.09.1918
Richard Ränk 22.04.1914
Jaan Rääts [Jaak ] 7.11.1908
Johannes Oskar Rütli [Rüütli] 19.12.1871
Martin Saar 2.10.1897
Karl Rudolf Saar 25.09.1905
Paul Saar 26.02.1910
Bernhard Saar 24.03.1917
Martin Saarla [Stern] 9.11.1900
Jaan Saarmaa [Saarmann] 10.07.1902
Villem Leopold Saarsen 29.9.1891
Ilmari Saava 9.06.1917
Eduard Saava 20.12.1875
Jüri Sammul 28.8.1897
Paul Samre 13.04.1915
Dimitri Sarry 14.11.1916
Jüri Sassian 13.5.1892
Oskar Sassian 18.3.1897
Uno Sassian [Tihane] 11.12.1914
Evald Sauemägi [Sauerberg, Sauenberg] 21.08.1916
Adolf Scheller [Scheler] 8.01.1915
Karl Richard Benjamin Schlossmann 19.02.1885
Felix Georg Schönberg 28.01.1911
Theodor Schönberg 20.12.1917
Paul Schütz [Schüts] 19.06.1901
Johannes Sei 8.07.1909
Jaan Seimar [Jaan Siiman] 20.01.1898
Hendrik Sepp 23.03.1888
Eduard Walfried Sepp 9.09.1900
Ülo Sepp 21.04.1912
Rein Sepp 23.04.1921
Juhan Sepp [Juhan Sepp] 05.06.1884
Johannes Voldermar Seppik 28.02.1907
Erich Hohann Sieling 16.03.1914
Hans Aleksander Siim 16.6.1889
August Siim 7.03.1904
Hans Silbermann 17.01.1886
Egon Sild 19.05.1903
Karl Sild 8.05.1909
Nigul Sillapere [Nikolai Silbermann] 4.09.1915
Hans Hilarius Simm 28.09.1913
Helmut Sipelgas 6.06.1909
Artur Johannes Sirk 25.09.1900
Jakob Sommer 29.11.1892
Jaan Soots 12.03.1880
Paul Heinrich Sormul 28.04.1897
Viktor Sova 29.04.1902
Anti Sovijärvi [Antti Arvi Ilmari Sovijärvi] 22.04.1912
Boris Spranzmann 26.02.1904
Rudolf Steinpick 26.05.1906
Anders Stenholm 8.01.1918
Albert Suik [Bergmann] 28.03.1911
Aleksander Suits 6.06.1901
Hans Sulg 26.09.1886
Udo Sumeri [Steinpik] 24.08.1915
Juhan Suura [Günther Kirschfeldt] 9.09.1913
Boris Sventer 21.07.1916
Johann Eduard Sõmer [Sõmmer] 20.06.1902
Henn Sõrmus 11.11.1872
August Sõrra 26.01.1889
August Sõrra 18.01.1903
Voldemar Särg 17.08.1906
Rudolf Sääsk 03.12.1889
Karl Talpak 28.02.1905
Karl Talts 10.04.1905
Juhan Talvari [Johannes Alexander Traublum] 9.10.1904
Evald Talvari [Traublum] 28.03.1918
Endel Talvari
Hugo Tamberg 29.04.1884
Aleksander Tamberg
Tõnis Tambre [Samuel Stammberg] 25.03.1906
Artur Gustav Jakob Tamm 14.06.1891
Edgar August Tamm [Edga August] 6.11.1911
Feliks Tamm 17.05.1919
Aleksander Tamman [Tamann] 14.12.1889
Philip Aleksander Tammaru [Tammann] 8.02.1909
Osmo Tammemägi 26.07.1909
Enn Tamre 30.06.1914
Aleksander Tamtik 21.01.1904
Herbert Tamvere [Grusdam] 31.10.1906
Eugen Tannebaum 16.12.1892
Aksel Johann Tannebaum 17.5.1909
Endel Tapp 18.02.1912
Heino Tarm [Tombach] 26.02.1916
Karl Tasak 9.08.1908
Eduard Teder [Tedder] 22.1.1890
Bernhard Teder [Tedder] 13.12.1898
Ludvig Teder [Tedder] 26.1.1892
Artur Teder 22.07.1900
Ernst Friedrich Teekel 13.02.1917
Edgar Leopold Teetsov 28.12.1913
Paul Telg 11.08.1900
Erich Telliskivi [Erich Elmar Teleskivi] 14.02.1910
Artur Tenno [Arthur] 21.7.1894
Harald Tensing 22.06.1901
Johan Teras [Terras] 7.07.1909
Kaarel Tiitsmaa [ Karl Alfred Tetsmann, Tiitmaa] 4.11.1908
Ivar Lembit Tiitso 14.09.1912
Evald Friedrich Tikenberg 5.03.1907
Arnold Tiliks [Thielik, Tilik] 18.08.1906
Aadu Tillisoo [Adalbert Tillisson] 25.3.1892
Albert Tinn 14.04.1917
Aleksander Toiger 13.5.1886
Aleksander Toiger 12.12.1914
Jaan Toodo [Todo] 28.1.1885
Voldemar Toom 08.10.1898
Julius Toom [ Julius Immanuel Toom] 15.04.1905
Att Tormet [Arthur Trahov] 3.01.1914
Johann Treffner 31.07.1887
Heinrich Treufeld [Treufeldt] 22.03.1904
Erich Valerian Triegel 28.04.1903
Aleksander Trusa [Truusa] 20.11.1920
Johannes Tsopp [Johannes Zop, Johannes Karise] 6.02.1902
Albert Tuisk [Albrecht] 30.09.1903
Villiam Tulmin [William Eugen] 14.04.1913
Ernst Tumma
Karl Tuul 15.03.1903
Johannes Tõnisson 6.07.1906
Erich Paul Tõnisson 26.12.1907
Aleksander Tõnisson 7.05.1911
Aleksander Tõnisson 26.02.1920
Martin Tõnisson 28.02.1884
Karl Türk 28.06.1902
Johannes Tüüts [Tüits] 2.06.1905
Arnold Johannes Udeberg [Arvo Uudmäe ] 16.10.1900
Georg Uibokand [Georgi Uibokand] 15.09.1909
Elmar Uibopuu 04.07.1896
Jaan Uint
Jüri Uluots 13.01.1890
Johannes Alfred Unt 27.08.1907
Feliks Aleksander Urban [Alexander] 25.06.1913
Eduard Urvet [Eduard Ungermann] 6.02.1914
Paul Utso 25.02.1914
Erich Uudelepp 29.01.1907
Karl Uusma [Kaarel Uusmann] 18.03.1901
Bernhard Uustalu [Bernhard Uustalo, Bernhard Uustallo] 25.08.1909
Hans Uustalu 21.10.1887
Valdeko Valdmäe [Valdeko Velt] 5.03.1913
Herbert Erich Valdson 8.09.1912
Hjalmar Valdus [Hjalmar Valdson] 18.04.1919
Olev Vallas 6.03.1914
Hugo Valentin Vallaste [Hugo Wallaste, Hugo Villenthal] 2.05.1914
Artur Valmet [Artur Jürgenson] 20.09.1911
Helmut Fromhold Valtmann [Helmut Valdmann, Helmut Valtman, Helmut Waltmann] 19.06.1909
Gerald Valvur 26.10.1910
Erich Johann Vanaase [Erich Vannaasseme] 19.02.1917
Herbert Johann Vanase 31.03.1914
Ervin Varamäe 16.12.1915
Hugo Vari 17.11.1907
Juhan Vasar [Johann Vassar] 17.03.1905
Aleksei Vasar 6.01.1905
Siegfried Nikolai Veber [Siegfried Veeber, Siegfried Kangro] 12.08.1912
Artur Veborn 30.11.1905
Elmar Veissberg 4.03.1900
Ferdinand Velner [Ferdinand Wellner, Ferdinand Vellner] 23.07.1886
Edgar Richard Ervin Vels 16.06.1904
Endel Vene 18.09.1915
Jouko Jalmari Vesikansa [Jouko Sjöstedt] 27.04.1915
Oktav Veski 30.12.1913
Johannes Vetka 14.02.1911
Per Väino Wieselgren 4.08.1900
Hugo Vihalem 5.04.1903
Robert Viher [Robert Vihher] 3.04.1904
Artur Vikat [Arthur Vikati] 8.06.1908
Eduard Vikati 12.05.1910
Ralf Viksten [Ralph Magnus Viksten] 3.12.1912
Karl Villemi [Karl Willemi, Karl Wilhelmson] 13.06.1889
Albert Vilms 19.09.1903
Leonid Vimberg 3.01.1915
Boris Vimbre [Boris Vimberk] 20.10.1917
Viktor Vinnal 4.10.1905
Henrik Visnapuu 02.01.1890
Ernst Emil Volke 20.01.1914
Hugo Volter [Hugo Valdre] 30.04.1917
Aleksander Vähi 09.06.1897
Kalle Väisälä 19.08.1893
Richard Õunap [Richard Õunapuu] 26.2.1892



Viimati uuendatud: 24.04.2017  

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Mattiase kogemuslugu

Mattiase kogemusluguLiitusin korp! Sakalaga 2008. aastal kohe, kui Tartu Ülikooli astusin. Minu liitumise peamiseks põhjuseks toona olid perekondlikud traditsioonid, kuna minu isa kuulub samuti korp! Sakalasse.

Loe edasi »

Matise kogemuslugu

Matise kogemusluguKorporatsiooni tähendus korp! Sakala näitel on minu jaoks kogu aja jooksul, mil olen asjast üldse teadlik olnud, väga palju muutunud. Esimene vihje selliste müstiliste organisatsioonide olemasolust jõudis minuni ansambliproovis räägitud legendi mõõtu juttudega teostamatust rebaslennust.

Loe edasi »

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone.

Loe edasi »

2017 sügissemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2017

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba neljandat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille peaauhind on nädalane ringreis Kreekas.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!