Uudised

Külalisõhtud Sakala Tallinna osakonnas 2010-2

Korp! Sakala Tallinna osakonna külalisõhtud toimuvad neljapäeval 16. septembril ja reedel 1. oktoobril. Külalisõhtud toimuvad meie konvendikorteris Tallinna Tudengimajas Raekoja platsil. Külalisõhtute algusajaks on mõlemal päeval 21.15

Korp! Sakala külalisõhtuid peetakse kindla korra järgi toimuval õlleõhtul. Õhtu jooksul saavad külalised aimu korp! Sakalas toimuvast, lisaks sellele lauldakse vanu tudengilaule ning ettekandmisele tuleb referaat üldharival teemal. Mõistagi ei puudu laualt õlu ning suupisted. Külalisõhtutele ootame nii neid meestudengeid, kes tunnevad huvi korp! Sakala vastu kui ka neid, kes lihtsalt heas seltskonnas veidi õlut juua ja juttu puhuda soovivad. Sissepääsu eelduseks on tume ülikond. Üritus on kõikidele külalistele tasuta.
Tule ise ja võta sõbrad ka kaasa!

Loe lähemalt


 

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone. Kolmekordse juugendstiilis kivimaja projekteerisid tuntud Soome arhitektid Armas Lindgren ja Wivi Lönn.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Liitu korp! Sakalaga!

Liitu korp! Sakalaga!Meestudeng, tule ja tutvu Sakala vennaskonnaga!  Üliõpilaskorporatsioon Sakala on akadeemiline meesorganisatsioon, mis aitab Sul tudengielust maksimumi võtta ja loob tugeva sotsiaalse võrgustiku kogu eluks. Korp! Sakalas seisab Sinu selja taga sajandijagu väärikaid eestimeelseid mehi, kes on kindlustanud Eesti omariiklust ja toetanud üksteist vankumatult ka kõige keerulisematel aegadel.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2019

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab 2019 aasta kevadel juba kuuendat aastat järjest välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Norrasse.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2018

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba viiendat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Türki.

Loe edasi »

2018 kevadsemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!