Uudised

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tartus

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tartus

Hea organiseerumata meestudeng!

Oled oodatud külalisõhtutele korp! Sakala Tartu konventi, mis toimuvad:

16. veebruaril
02. märtsil
17. märtsil

Kõik külalisõhtud algavad kell 20 meie konvendikorteris aadressil Veski 69 ning on traditsioonilises õlleõhtu formaadis. Lisaks traditsioonilisele õlleõhtule toimuvad ka lühiettekanded.
Esimesel külalisõhtul toimub ettekanne õlle ajaloost.
Teisel külalisõhtul esineb korp! Sakala vilistlane, kes annab ülevaate enda omandatud erialast ja oma elust-olust Sakalas.
Kolmandale külalisõhtule on oodatud ka abituriendid.

Tule meile külla ja vaata, mida Sakala saab pakkuda Sinule ning mida sina saad pakkuda Sakalale. Õhtu täidab hea seltskond, tudengilaulud ning mõistagi ka õlle ja suupisted.
Selga pane tume ülikond ja lips.

Kui külalisõhtute ajad Sulle ei sobi, kuid soovid tulla korp! Sakalaga tutvuma mõnel muul ajal, siis anna sellest teada ksv! Mihkel Lemberile telefoninumbril 53584335 või saada kiri aadressil vanamees@sakala.ee

Tutvu korp! Sakala tegemistega ka Facebookis.

Loe veel:


 

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Mattiase kogemuslugu

Mattiase kogemusluguLiitusin korp! Sakalaga 2008. aastal kohe, kui Tartu Ülikooli astusin. Minu liitumise peamiseks põhjuseks toona olid perekondlikud traditsioonid, kuna minu isa kuulub samuti korp! Sakalasse.

Loe edasi »

Matise kogemuslugu

Matise kogemusluguKorporatsiooni tähendus korp! Sakala näitel on minu jaoks kogu aja jooksul, mil olen asjast üldse teadlik olnud, väga palju muutunud. Esimene vihje selliste müstiliste organisatsioonide olemasolust jõudis minuni ansambliproovis räägitud legendi mõõtu juttudega teostamatust rebaslennust.

Loe edasi »

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone.

Loe edasi »

2017 sügissemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2017

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba neljandat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille peaauhind on nädalane ringreis Kreekas.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!