Uudised

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tallinnas

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tallinnas

Austatud külaline!

Oled oodatud korp! Sakala Tallinna osakonna külalisõhtutele, mis toimuvad:

Neljapäeval 9. veebruaril.
Neljapäeval 9. märtsil.
Reedel 17. märtsil.

Kõik külalisõhtud toimuvad meie konvendikorteris aadressil Roosikrantsi 3 ja algavad kell 20.00.

9. veebruari ja 17. märtsi külalisõhtud on tavapärases õlleõhtu formaadis. 17. märtsi külalisõhtule on oodatud ka abituriendid.

9. märtsi külalisõhtu toimub koos korp! Sororitas Estoniaega avatud salongiõhtuna.

Tule ja veeda meeleolukas õhtu meie majas, kus ei puudu tudengilaulud, huvitavad vestluskaaslased ning loomulikult ka õlu ja suupisted.

Kui tunned huvi korp! Sakala vastu, kuid külalisõhtute ajad sulle ei sobi, oled oodatud meile külla mõnel teisel ajal, kui annad oma tulekust enne märku. Vanamees: ksv! Tauno Tulviste 521 4177 saada kiri.

Riietus tume ülikond ja lips.

Tutvu korp! Sakala tegemistega ka Facebookis.

Loe veel:


 

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest

Ajaloolised kokkuvõtted korp! Sakala Tartu ja Tallinna konvendihoonetest1910. aastal laskis korporatsioon Sakala endale Tartusse Veski tänavale ehitada konvendihoone. Kolmekordse juugendstiilis kivimaja projekteerisid tuntud Soome arhitektid Armas Lindgren ja Wivi Lönn.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kogume pärandit!Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega. Samuti pakuvad huvi mälestused ja muu korporatsioon Sakala liikmete või tegevusega seotud info.

Loe edasi »

Liitu korp! Sakalaga!

Liitu korp! Sakalaga!Meestudeng, tule ja tutvu Sakala vennaskonnaga!  Üliõpilaskorporatsioon Sakala on akadeemiline meesorganisatsioon, mis aitab Sul tudengielust maksimumi võtta ja loob tugeva sotsiaalse võrgustiku kogu eluks. Korp! Sakalas seisab Sinu selja taga sajandijagu väärikaid eestimeelseid mehi, kes on kindlustanud Eesti omariiklust ja toetanud üksteist vankumatult ka kõige keerulisematel aegadel.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2019

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab 2019 aasta kevadel juba kuuendat aastat järjest välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Norrasse.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2018

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba viiendat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille seekordne peaauhind on nädalane reis Türki.

Loe edasi »

2018 kevadsemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!