Meeste tervise konverents

Korp! Sakala iga-aastane meeste terviseteadlikkuse konverents toimus 3. detsembril 2016.

Vaata loenguid, kui soovid teada, kuidas elada kauem täisväärtuslikumat elu ja (Kristjan Port), toituda teadlikumalt (dr. Kristel Ehala-Aleksejev), kanda hoolt vaimse tervise eest (Anna-Kaisa Oidermaa), millised on meeste seksuaaltervise probleemid ja lahendused (dr. Olev Poolamets). Kuuled ka paljut muud, millest igal mehel elus kasu on.

Järelvaatamine

Anna-Kaisa Oidermaa, kliiniline psühholoog; peaasi.ee - "Ole enda vaimse tervise ekspert number üks!"

Kristjan Port, spordibioloog; EAD; TLÜ kehakultuuriteaduskond - "Miks istuv eluviis meid pikali surub?"

dr. Kristel Ehala-Aleksejev; TÜ kliinikum, sisehaiguste arst - "Armastus käib kõhu kaudu"

dr. Olev Poolamets, sak!; TÜ kliinikum, uroloog. - "Mees ei ole mehaaniline masin"

Saabuvad sündmused

Saabuvate sündmuste kohta saab infot meie Facebooki lehe kaudu:Viimati uuendatud: 4.12.2016  

Kui soovid Sakalast rohkem teada või liituda, siis tule külalisõhtutele. Jälgi sündmusi meie Facebooki lehel.

2017 sügissemestri külalisõhtud

Meestudeng, liitu Sakala vennaskonnaga! Sinu tänased valikud on homse päeva vundamendiks. Külalisõhtule registreerumiseks märgi end Facebookis üritusel osalejaks või täida registreerimisvorm kodulehel: www.

Loe edasi »

Mattiase kogemuslugu

Mattiase kogemusluguLiitusin korp! Sakalaga 2008. aastal kohe, kui Tartu Ülikooli astusin. Minu liitumise peamiseks põhjuseks toona olid perekondlikud traditsioonid, kuna minu isa kuulub samuti korp! Sakalasse.

Loe edasi »

Matise kogemuslugu

Matise kogemusluguKorporatsiooni tähendus korp! Sakala näitel on minu jaoks kogu aja jooksul, mil olen asjast üldse teadlik olnud, väga palju muutunud. Esimene vihje selliste müstiliste organisatsioonide olemasolust jõudis minuni ansambliproovis räägitud legendi mõõtu juttudega teostamatust rebaslennust.

Loe edasi »

Kogume pärandit!

Kas mõni sinu lähedastest või sugulastest kuulus aastatel 1908-1940 Eestis või hiljem paguluses korporatsioon Sakala liikmeskonda? Soovime oma arhiivi täiendada korporatsiooni tegevuse ja liikmetega seotud fotode, esemete ja dokumentidega.

Loe edasi »

Gümnasistide mälumäng 2017

Korp! Sakala Stipendiumifond kuulutab juba neljandat aastat välja gümnasistide mälumängu, mille peaauhind on nädalane ringreis Kreekas.

Loe edasi »

2017 kevadsemestri külalisõhtud Tartus

Hea organiseerumata meestudeng! Oled oodatud külalisõhtutele korp! Sakala Tartu konventi, mis toimuvad: 16. veebruaril 02. märtsil 17. märtsil Kõik külalisõhtud algavad kell 20 meie konvendikorteris aadressil Veski 69 ning on traditsioonilises õlleõhtu formaadis.

Loe edasi »

Rendi ruumid oma tähtsündmuseks
korp! Sakala majas Tallinnas või Tartus!